building it is
your
expertise,
moving it
is ours

Uw contact

Neem vrijblijvend contact met ons op via onderstaande e-mailadressen of door te bellen met ons algemene telefoonnummer.

 

Management:

Erik Damink – erik@scslogistics.com

Verkoop:

groep e-mail – scs@scslogistics.com

Planning:

Frank Floot – frank@scslogistics.com

Dave Schothuis – dave@scslogistics.com

Frederik Rikkink – frederik@scslogistics.com

Mart Jansen – mart@scslogistics.com

Peter Kienhuis- Peter@scslogistics.com

Ivo Koehorst – ivo@scslogistics.com

Boekhouding:

Martin Schuiling – Martin@scslogistics.com

Mike de Winder – Mike@scslogistics.com

 

Digitale facturen kunnen gestuurd worden naar:  invoice@scslogistics.com